Talep Formu

Bize ulaşmak için lütfen aşağıdaki formu doldurun.

Hakanlake Mobilya | Since 1991

Hakkımızda

Hakkımızda

1991 yılından bu yana, yılların tecrübesi ve başarı hikayesi ile mobilya sektörünün lider kuruluşu olmayı hedefleyen Klasik Hakan Lake  Mobilya, ürün çeşitliliği, tasarım farklılıkları, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye'de ve yurtdışında saygın markaları arasında yer alarak sektöre katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam ediyor.

Tüketici odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan Klasik Hakan Lake  Mobilya, ev dekorasyonunda yeni eğilim ve trendleri öngörerek tüm üretim ve hizmet süreçlerini sürekli geliştiriyor. Yenilikçi çizgisi ile modern üretim ve pazarlama anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştiren Klasik Hakan Lake  Mobilya, aynı zamanda mobilya sektöründe standartları sürekli yükseltmeyi hedefliyor.


Rahatlık ve kaliteden ödün vermeden tasarlanan ürünlerini evlerde farklılık yaratmak isteyenler için şıklık ve konforla birleştiren Klasik Hakan Lake  Mobilya, birbirinden özel modellerini geniş ürün gruplarında yansıtıyor. Oturma gruplarından yatak odasına, yemek odasına, çocuk ve genç odalarına, mutfak banyodan ve aksesuarlara kadar birbirinden özel koleksiyonlar sunan  Klasik Hakan Lake  Mobilya , onlarca ürünü farklı zevkler ve mekanlar ile buluşturuyor.

Tüketicilerin hayatlarını kolaylaştıran uygulamaları ile de farklılık yaratan  Klasik Hakan Lake  Mobilya, ev dekorasyonuna yönelik her türlü ihtiyacı da aynı çatı altında sunuyor sektöre ivme kazandırmayı sürdürüyor ve ev konsept anlayışı çerçevesinde tüketici ile buluşuyor. Ev dekorasyonunun yönünü belirleyen  Klasik Hakan Lake  Mobilya, aynı zamanda her dönem sunduğu cazip kampanyaları, farklı ürün gruplarındaki indirimleri ve kampanyaları ile ayrıcalık yaratarak tüketiciye her anlamda kolaylık sağlıyor.

Klasik Hakan Lake  Mobilya. Şu an Azerbaycan,Irak,Kazakistan,Rusya başta olmak üzere ihracatlarını gerçekleştiriyor.Türk kalitesini yurtdışına taşıyor ve Ankara Siteler Mobilyasını tanıtıyor  Klasik Hakan Lake  Mobilya, sektördeki yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek, ürün tasarımında ve kalitesinde çıtayı sürekli yükseltiyor.
Klasik Hakan Lake  Mobilya üstlendiği görevlerde farklılıklar yaratarak kalıcı eserler yaratma hedefi ile kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğini koruyan, çağdaş ve modern Türkiye için, ülkemiz ekonomisine katkısını sürekli olarak arttırmayı hedeflemektedir.

Menü
Ürünlerimiz